-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Тендер Prozorro UA-2022-06-09-004512-a
Торги не відбулися
1 308 794.77
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 202.87 UAH
мін. крок: 0% або 202.87 UAH
Номер:
a46610d3c01c4adba77377ebda8e7874
Внутрішній номер закупівлі:
14723477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-09-004512-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Левочкіна Оксана Анатоліївна 044 2076165 LEVOCHKINA.OA@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 308 794.77 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2022 14:23 - 19.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2022 14:23 - 29.06.2022 18:00
Аукціон:
30.06.2022 14:08 - 30.06.2022 15:37
Період кваліфікації:
30.06.2022 15:37 - 14.07.2022 10:15
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴113 000.00 ЛОТ 1 - Планове гідродинамічне очищення систем виробничо-побутової каналізації
- Лот №2 ₴28 128.19 ЛОТ 2 - Послуга з гідродинамічного очищення систем виробничо-побутової каналізації.
- Лот №3 ₴20 287.47 ЛОТ 3 - Послуга з гідродинамічного очищення систем зливової каналізації.
- Лот №4 ₴521 576.20 ЛОТ 4 - Планове прочищення господарсько-побутової каналізації ТЕЦ-5
- Лот №5 ₴570 919.41 ЛОТ 5 - Планове прочищення господарсько-побутової каналізації ТЕЦ-6
- Лот №6 ₴54 883.50 ЛОТ 6 - Планове прочищення зливової каналізації ТЕЦ-6