-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Оголошено тендер
1 308 794.77
UAH
Номер:
5cb483b339454dfcb7430d76962f0cf7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-06-09-000570-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 308 794.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Примітки:
ЛОТ 1 - Планове гідродинамічне очищення систем виробничо-побутової каналізації (90470000-2)
ЛОТ 2 - Послуга з гідродинамічного очищення систем виробничо-побутової каналізації. (90470000-2)
ЛОТ 3 - Послуга з гідродинамічного очищення систем зливової каналізації. (90470000-2)
ЛОТ 4 - Планове прочищення господарсько-побутової каналізації ТЕЦ-5 (90470000-2)
ЛОТ 5 - Планове прочищення господарсько-побутової каналізації ТЕЦ-6 (90470000-2)
ЛОТ 6 - Планове прочищення зливової каналізації ТЕЦ-6 (90470000-2)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Дата опублікування:
09.06.2022 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 308 794.77 UAH