• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами.

Торги відмінено

190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер: f9cd4da765504bf792988e0278a532b9
Внутрішній номер закупівлі: 14691513
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-05-30-003605-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 950.00 UAH
Період уточнення: 30.05.2022 15:13 - 20.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 30.05.2022 15:13 - 30.06.2022 10:00
Аукціон: з 05.08.2022 15:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine)
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 350 упаковка
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Морфін (Morphine)
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 600 ампула
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сибазон (Diazepam)
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 150 упаковка
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фенобарбітал (Phenobarbital)
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 15 упаковка
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 8aaf1bcffa3b4749a26a5c058fad4395
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відмінити відкриті торги по предмету закупівлі, що передбачена п.1 ч.1 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товару в тій кількості, яка прописана в технічних вимогах до предмета закупівлі.
Період оскарження: 01.06.2022 11:00 - 12.06.2022 00:00
Дата опублікування: 01.06.2022 11:00
Дата виконання: 01.06.2022 11:00
Статус:
Виконано