• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))

Оголошено тендер

190 000.00 UAH
Номер: afd1f49d07074f23b72f6c4c8ec725c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-05-30-001633-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 30.05.2022 13:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 300 упаковка
Період постачання (не задано)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Морфін (Morphine)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 400 ампула
Період постачання (не задано)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сибазон (Diazepam)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання (не задано)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фенобарбітал (Phenobarbital)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання (не задано)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума190 000.00 UAH