-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональні комп'ютери)
Тендер Prozorro UA-2017-11-13-001974-b
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Номер:
575bb31595f2478eb45aeb0707e418c4
Внутрішній номер закупівлі:
1468489
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-13-001974-b
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 600.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2017 16:13 - 19.11.2017 08:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2017 16:13 - 29.11.2017 08:00
Аукціон:
30.11.2017 12:28 - 30.11.2017 12:55
Період кваліфікації:
30.11.2017 12:55 - 05.12.2017 16:54
Період завантаження договору:
04.12.2017 13:59 - 24.12.2017 13:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
62416, Україна, Харківська область, Харківський район, ЛПЗ Харківського району
На карті
монітор
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
62416, Україна, Харківська область, Харківський район, ЛПЗ Харківського району
На карті
Комп'ютерна мишка
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
62416, Україна, Харківська область, Харківський район, ЛПЗ Харківського району
На карті
Клавіатура
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
62416, Україна, Харківська область, Харківський район, ЛПЗ Харківського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Оскарження: 30.11.2017 12:55 - 15.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Оскарження: 30.11.2017 12:55 - 15.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
401 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
386 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.12.2017 13:59
Документи
9
Скарги
0
ФОП "ПОТАПЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА"
Оскарження: 04.12.2017 13:59 - 16.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3162408284
-
Контактна особа:
Олена Потапенко +38980306118 elenpotapen@gmail.com
-
Адреса:
61174, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 53-Б, квартира 291
Оскарження: 04.12.2017 13:59 - 16.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
420 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
387 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2017 16:54
Документи
25
Скарги
0
ФОП "ШЕВЧЕНКО ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2648111373
-
Контактна особа:
Ярослав Шевченко +380503250013 yaros020772@gmail.com
-
Адреса:
61162, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 144/1, квартира 67
Початкова пропозиція
460 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
460 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
74923da7da7144d99fd54c26a715d534
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-13-001974-b-c1
Постачальник:
ФОП "ПОТАПЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3162408284
-
Контактна особа:
Олена Потапенко +38980306118 elenpotapen@gmail.com
-
Адреса:
61174, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 53-Б, квартира 291
Номер договору:
18-12-1
Сума договору:
387 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
18.12.2017 10:33
Статус:
Підписаний