• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональні комп'ютери)

387 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 74923da7da7144d99fd54c26a715d534
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-13-001974-b-c1
Постачальник: ФОП "ПОТАПЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору: 18-12-1
Дата підписання: 18.12.2017 10:33
Період дії договору: 18.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 387 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 387 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 62416, Україна, Харківська область, Харківський район, ЛПЗ Харківського району На карті
монітор
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 62416, Україна, Харківська область, Харківський район, ЛПЗ Харківського району На карті
Комп'ютерна мишка
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 70 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 62416, Україна, Харківська область, Харківський район, ЛПЗ Харківського району На карті
Клавіатура
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 70 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 62416, Україна, Харківська область, Харківський район, ЛПЗ Харківського району На карті