-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Папір для друку
Тендер Prozorro UA-2022-05-18-001825-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
6dfa28c2a2af4a90ab64d13e9821b446
Внутрішній номер закупівлі:
14625932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-18-001825-a
Замовник:
Вінницький окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
34455243
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, Брацлавська,14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бурбела Олександр Віталійович +380432556513 oleksandrburbela1986@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
18.05.2022 11:26 - 24.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2022 11:26 - 03.06.2022 18:00
Аукціон:
06.06.2022 13:58 - 06.06.2022 14:27
Період кваліфікації:
06.06.2022 14:27 - 09.06.2022 15:32
Період завантаження договору:
09.06.2022 15:32 - 29.06.2022 15:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір для друку
Кількість
1578 пачка
Період постачання
20.05.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
Оскарження: 09.06.2022 15:32 - 20.06.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43977041
-
Контактна особа:
Матвій 380673873633 corptender1@ukrpap.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул.Куренівська, будинок 2-Б
Оскарження: 09.06.2022 15:32 - 20.06.2022 00:00
Початкова пропозиція
258 760.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 292.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2022 15:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "Ромус-Поліграф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25551379
-
Контактна особа:
Ромус Поліграф 380676710411 romus.poligraf1@gmail.com http://www.romus.ua
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Широка, 81
Початкова пропозиція
271 447.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 324.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
98
Скарги
0
ТОВ "ВИЛАЙН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38295925
-
Контактна особа:
Галина Іванова +380674883455 op5@klyaksa.biz
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СТАРОПОРТОФРАНКІВСЬКА, будинок 117
Початкова пропозиція
293 129.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
293 129.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
3080e5c9cd844c3383c33ec291964ec1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-05-18-001825-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43977041
-
Контактна особа:
Матвій 380673873633 corptender1@ukrpap.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул.Куренівська, будинок 2-Б
Номер договору:
31/22
Сума договору:
249 200.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
207 667.10 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Папір для друку: 173.78000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
24.06.2022 00:00
Статус:
Виконаний