-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір для друку
249 200.52
UAH з ПДВ
Номер:
3080e5c9cd844c3383c33ec291964ec1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-05-18-001825-a-a1
Замовник:
Вінницький окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
34455243
-
Контактна особа:
Бурбела Олександр Віталійович +380432556513 oleksandrburbela1986@gmail.com
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, Брацлавська,14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43977041
-
Контактна особа:
Матвій 380673873633 corptender1@ukrpap.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул.Куренівська, будинок 2-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Папір для друку: 173.78000 UAH з ПДВ
Номер договору:
31/22
Дата підписання:
24.06.2022 00:00
Період дії договору:
24.06.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
249 200.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 533.42 UAH)
Оплачено:
249 200.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 533.42 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір для друку
Кількість
1434 пачка
Період постачання
20.05.2022 - 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
8b1b3940c02c4e6caa5e6c1c4ef132be
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано