-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Частини трансформаторів
Тендер Prozorro UA-2022-05-13-004062-a
Інвестиційна програми 2022, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.9. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора, п. 1.10. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни вводів 110кВ силового трансформатора .
Завершена
9 826 671.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 19 585.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 19 585.00 UAH
Номер:
5178ba850e3042a18234ebda05adab0f
Внутрішній номер закупівлі:
14611401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-13-004062-a
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Додаткова контактна особа:
Tenderniy viddil PrAT Rivneoblenergo +380362694239 tender@roe.vsei.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 826 671.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2022 15:02 - 03.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2022 15:02 - 13.06.2022 00:00
Період прекваліфікації:
13.06.2022 00:00 - 20.06.2022 00:00
Аукціон:
20.06.2022 13:17 - 20.06.2022 14:16
Період кваліфікації:
20.06.2022 14:16 - 20.06.2022 16:15
Період завантаження договору:
20.06.2022 16:15 - 10.07.2022 16:15
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴5 910 516.00 Моторні приводи MZ-4.4 з комплектом адаптації
- Лот №2 ₴3 916 155.60 Вводи з RIP ізоляцією STARIP-126/800