• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Частини трансформаторів

Оголошено тендер

9 826 671.60 UAH
Номер: ee1f68256dcb426d86308a6ea24d093c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-05-13-002231-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 9 826 671.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Частини трансформаторів
Примітки: Інвестиційна програми 2022, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.9. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора п.п.1.9.1.-1.9.8
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Дата опублікування: 13.05.2022 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 826 671.60 UAH