-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(овочерізка)
Тендер Prozorro UA-2022-05-11-003056-a
Торги не відбулися
69 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 690.00 UAH
мін. крок: 1% або 690.00 UAH
Номер:
1dd82738427c44c3b0cffd3fc1faa965
Внутрішній номер закупівлі:
14598770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-11-003056-a
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волощук Роман Володимирович +380372523752 tender.chvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
690.00 UAH
Період уточнення:
11.05.2022 14:04 - 17.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2022 14:04 - 27.05.2022 10:00
Аукціон:
з 30.05.2022 14:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(овочерізка)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022