• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування(овочерізка)

Оголошено тендер

69 000.00 UAH
Номер: 67d1f29be0a7450ebf673c07a2acb176
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-05-11-001974-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного університету
Замовник: Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного університету
Очікувана вартість: 69 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування(овочерізка)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 11.05.2022 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(овочерізка
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума69 000.00 UAH