-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цемент ( Портландцемент)
Тендер Prozorro UA-2022-05-05-000470-b
Цемент ( Портландцемент)
Торги не відбулися
115 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 150.00 UAH
Номер:
90661ca13b9441d78d67dedbc2f5f075
Внутрішній номер закупівлі:
14579518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-05-000470-b
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Роменська,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251354 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44111200-3 ЦементАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 150.00 UAH
Період уточнення:
05.05.2022 14:31 - 13.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2022 14:31 - 23.05.2022 00:00
Аукціон:
з 23.05.2022 12:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку Покупця протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання видаткової накладної на Товар та на підставі отриманого Покупцем оригіналу належним чином оформленого рахунку від Постачальника. Покупець має право повернути рахунок Постачальникові без здійснення оплати в разі неналежного оформлення документів згідно даного Договору (відсутність печатки, підписів тощо). Всі розрахунки за даним Договором здійснюються в національній грошовій валюті України.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент ( Портландцемент)
Кількість
22 тонни
Період постачання
05.05.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "МОНОЛІТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353886
-
Контактна особа:
Світлана Беспала +380957151135 monolit.tender2@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 2
Початкова пропозиція
113 399.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
113 399.88 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0