-
Відкриті торги
-
КЕП
Цемент ( Портландцемент)
Оголошено тендер
115 000.00
UAH
Номер:
2acb90f4450c479386898f91e70c44c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-05-05-000448-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Роменська,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Роменська,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цемент ( Портландцемент)
Примітки:
Цемент ( Портландцемент)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44111200-3 Цемент
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.05.2022 13:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Портландцемент
Кількість
22 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума115 000.00 UAH