-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-04-18-003528-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 000.00 UAH
Номер:
8f677d7a298c4908ad78e7b9d0389834
Внутрішній номер закупівлі:
14519214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-04-18-003528-a
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Гальчинська +380671254821 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
18.04.2022 16:38 - 24.04.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2022 16:38 - 04.05.2022 16:35
Аукціон:
05.05.2022 11:10 - 05.05.2022 11:45
Період кваліфікації:
05.05.2022 11:45 - 11.05.2022 17:31
Період завантаження договору:
11.05.2022 17:31 - 31.05.2022 17:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
100 метри кубічні
Період постачання
до 01.11.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП "Жмеринський райагроліс" ВОКСЛП Віноблагроліс
Оскарження: 11.05.2022 17:31 - 22.05.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр Іванович +380433222742 zh_agrolis@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вулиця Доватора №2
Оскарження: 11.05.2022 17:31 - 22.05.2022 00:00
Початкова пропозиція
150 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2022 17:31
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
ФОП РУКАС ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2809216795
-
Контактна особа:
Ігор РУКАС 380972106642 rukasigor5@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Бутова, будинок 93
Початкова пропозиція
153 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
ФОП ПЕТЛЯР ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3680304359
-
Контактна особа:
Петляр Василь Степанович +380971255616 drovaternopilua@gmail.com
-
Адреса:
46013, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, місто Тернопіль, вул. Лесі Українки, будинок 33, квартира 9
Початкова пропозиція
139 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
131 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ДП Шаргородське районне комунальне агролісогосподарське дочірнє підприємство ВОКСЛП "Віноблагроліс" - Шаргородський "Райагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35903661
-
Контактна особа:
Роздоба Галина Анатоліївна +380989705736 agroliss2001@gmail.com
-
Адреса:
23500, Україна, Вінницька область, Шаргород, Героїв Майдану, 222
Початкова пропозиція
160 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
160 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
fd8abdb2bb294183abaae6063f7b2fb6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-18-003528-a-a1
Постачальник:
ДП "Жмеринський райагроліс" ВОКСЛП Віноблагроліс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр Іванович +380433222742 zh_agrolis@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вулиця Доватора №2
Номер договору:
71-2022
Сума договору:
120 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.05.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
26.05.2022 12:49
Статус:
Виконаний