-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
120 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fd8abdb2bb294183abaae6063f7b2fb6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-18-003528-a-a1
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Контактна особа:
Ольга Гальчинська +380671254821 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДП "Жмеринський райагроліс" ВОКСЛП Віноблагроліс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр Іванович +380433222742 zh_agrolis@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вулиця Доватора №2
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
71-2022
Дата підписання:
26.05.2022 12:49
Період дії договору:
26.05.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
120 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
120 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
100 метри кубічні
Період постачання
до 01.11.2022
Місце постачання
Відповідно до документації