-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Індикатори хімічні одноразового застосування для контролю парової та повітряної стерилізації)
Тендер Prozorro UA-2022-04-08-001083-c
Торги не відбулися
17 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 85.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 85.00 UAH
Номер:
f66c659eef75477b827952ed00ab0f39
Внутрішній номер закупівлі:
14479163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-04-08-001083-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Таран Наталія Вікторівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
85.00 UAH
Період уточнення:
08.04.2022 13:19 - 15.04.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2022 13:19 - 25.04.2022 00:00
Аукціон:
з 26.04.2022 11:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Індикатори хімічні одноразового застосування для контролю парової та повітряної стерилізації
Кількість
48 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВАЛЛЕНТА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
23291827
-
Контактна особа:
Юрій Арістов +380979928479, +380664648456 vallenta12@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вул.Харківська, будинок 111/2
Початкова пропозиція
11 299.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 299.30 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0