-
Відкриті торги
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Індикатори хімічні одноразового застосування для контролю парової та повітряної стерилізації)
Оголошено тендер
17 000.00
UAH
Номер:
eaf8e232cd344ceabe669a519370bb6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-21-005139-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Індикатори хімічні одноразового застосування для контролю парової та повітряної стерилізації)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
21.02.2022 16:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 000.00 UAH