• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)

Завершена

96 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 960.00 UAH
Номер: de8a4da5d83544ca8861b80d8585e42d
Внутрішній номер закупівлі: 1437886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-09-000636-b   
Замовник: Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня
Контактна особа: Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 96 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 960.00 UAH
Період уточнення: 09.11.2017 14:14 - 15.11.2017 14:19
Період прийому пропозицій: 09.11.2017 14:14 - 25.11.2017 14:19
Аукціон: 27.11.2017 15:10 - 27.11.2017 15:31
Період кваліфікації: 27.11.2017 15:31 - 28.11.2017 13:47
Період завантаження договору: 27.11.2017 15:31 - 17.12.2017 15:31

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 800 літр
Період постачання 04.12.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 34 На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 800 літр
Період постачання 04.12.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 34 На карті
Паливо дизельне Євро (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1570 літр
Період постачання 04.12.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 34 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ"

Оскарження: 27.11.2017 15:31 - 09.12.2017 00:00
Початкова пропозиція 81 178.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 178.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2017 13:47
Документи 13
Скарги 0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС - ОЙЛ"
Початкова пропозиція 81 194.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 194.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 88b12e8393e44d47a675d64eb46d562f
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-09-000636-b-a1
Постачальник: ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ"
Номер договору: 17-231
Сума договору: 81 178.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 11.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний
Договір №17-231
p7s
sign.p7s