-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)
81 178.60
UAH з ПДВ
Номер:
88b12e8393e44d47a675d64eb46d562f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-09-000636-b-a1
Постачальник:
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38561493
-
Контактна особа:
Анна Позднякова +380504229182 anna@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Зіньківська 19-б
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
17-231
Дата підписання:
11.12.2017 00:00
Період дії договору:
11.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
81 178.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 178.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Кількість
800 літр
Період постачання
04.12.2017 - 31.12.2017
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
800 літр
Період постачання
04.12.2017 - 31.12.2017
Паливо дизельне Євро (талони)
Кількість
1570 літр
Період постачання
04.12.2017 - 31.12.2017