-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-03-07-001732-a
Торги не відбулися
701 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 509.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 509.70 UAH
Номер:
b1c557ff031442e2a294c469e9a1e9e7
Внутрішній номер закупівлі:
14334610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-03-07-001732-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26463884
-
Адреса:
89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Миру, буд. 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анжеліка Сечко +380505600496 orbannad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
701 940.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 509.70 UAH
Період уточнення:
07.03.2022 16:11 - 13.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2022 16:11 - 23.03.2022 09:00
Аукціон:
з 24.03.2022 11:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
175485 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
89502, Україна, Закарпатська область, м.Чоп, с. Есень, с. Т.Ашвань, с. Петрівка, с. Соломоново, с. Соловка, Чопська МТГ
На карті
Інформація про скасування
Номер:
d420ec2176b34982b96767191212eaad
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
існує необхідність у відміні даної закупівлі тому, що здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили відповідно до підпункту 1 пункту 5 ст. 32 Закону України “Про публічні закупівлі”
Період оскарження:
16.03.2022 14:40 - 27.03.2022 00:00
Дата опублікування:
16.03.2022 14:40
Дата виконання:
16.03.2022 14:40
Статус:
Виконано