• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

701 940.00 UAH
Номер: ca319889e2424b3f9baf028c3d4ccf63
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-03-07-001735-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
Замовник: Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
Очікувана вартість: 701 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 07.03.2022 15:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума701 940.00 UAH