-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
38430000-8 Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2017-11-02-000794-a
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
Номер:
9fbeac32df124b4a8dbcd05635f21b2f
Внутрішній номер закупівлі:
1430670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-02-000794-a
Замовник:
Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574222
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, Прохоровська б.35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончаренко Ганна Іллівна 380965831875 odessa.ndekc.bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2017 11:08 - 10.11.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2017 11:08 - 20.11.2017 00:00
Аукціон:
20.11.2017 13:12 - 20.11.2017 13:33
Період кваліфікації:
20.11.2017 13:33 - 21.11.2017 10:47
Період завантаження договору:
20.11.2017 13:33 - 10.12.2017 13:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ НВП "МЕДТОРГ"
Оскарження: 20.11.2017 13:33 - 02.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32735938
-
Контактна особа:
Вельський Святослав Валерійович +380445864096 velslkys@ukr.net
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, вул. Пирогова 2/37
Оскарження: 20.11.2017 13:33 - 02.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 492 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 492 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.11.2017 10:47
Документи
13
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА'
×
-
Код ЄДРПОУ:
38804493
-
Контактна особа:
Пашко Володимир Вікторович +380503130570 pashko@ua.fm
-
Адреса:
01001, Украина, КИЇВ М, КИЇВ М, Ш СТРАТЕГІЧНЕ Д. 16
Початкова пропозиція
2 499 810.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 499 810.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
97ade6efadaa4f39ade8ccfe568abb9c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-02-000794-a-b1
Постачальник:
ТОВ НВП "МЕДТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32735938
-
Контактна особа:
Вельський Святослав Валерійович +380445864096 velslkys@ukr.net
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, вул. Пирогова 2/37
Номер договору:
785
Сума договору:
2 492 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
11.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний