-
Відкриті торги
-
КЕП
38430000-8 Детектори та аналізатори
2 492 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
97ade6efadaa4f39ade8ccfe568abb9c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-02-000794-a-b1
Постачальник:
ТОВ НВП "МЕДТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32735938
-
Контактна особа:
Вельський Святослав Валерійович +380445864096 velslkys@ukr.net
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, вул. Пирогова 2/37
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
785
Дата підписання:
11.12.2017 00:00
Період дії договору:
11.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
2 492 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 492 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2017