-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Дизельне паливо,Бензин А-92 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2022-02-28-002843-a
Дизельне паливо – відповідний код 09134200-9- Дизельне паливо Бензин А-92 - відповідний код 09132000-3 - Бензин(повтор)
Торги не відбулися
529 294.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 364.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 364.00 UAH
Номер:
5e9ff010022a474c9b41b8d094eb44bb
Внутрішній номер закупівлі:
14306560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-28-002843-a
Замовник:
Міський відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22027005
-
Адреса:
85670, Україна, Донецька область, місто Вугледар, ВУЛИЦЯ МИРУ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Григорівна Леонова +380501998483 ekonomistgoo-ugledar@ukr.net https://osvitavygledar.wixsite.com/1999/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
529 294.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2022 17:47 - 07.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2022 17:47 - 17.03.2022 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴109 080.00 Дизельне паливо,Бензин А-92 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
- Лот №2 ₴383 814.00 Дизельне паливо,Бензин А-92 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
- Лот №3 ₴36 400.00 Дизельне паливо,Бензин А-92 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти