-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо,Бензин А-92 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
529 294.00
UAH
Номер:
69dfb88905084602bcc1c924fef92af8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-28-003353-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Міський відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22027005
-
Адреса:
85670, Україна, Донецька область, місто Вугледар, ВУЛИЦЯ МИРУ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міський відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22027005
-
Адреса:
85670, Україна, Донецька область, місто Вугледар, ВУЛИЦЯ МИРУ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
529 294.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо,Бензин А-92 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Примітки:
повтор
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.02.2022 17:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума529 294.00 UAH