-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний - 15811100-7, хліб житньо-пшеничний - 15811100-7
Тендер Prozorro UA-2022-02-28-000973-c
Торги не відбулися
620 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 200.00 UAH
Номер:
0a661fdef4a54a4995ba5d8e9a2e9341
Внутрішній номер закупівлі:
14305381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-28-000973-c
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карпів Ірина Ігорівна 380342759151 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 200.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2022 15:28 - 06.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2022 15:28 - 16.03.2022 17:00
Аукціон:
з 17.03.2022 15:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний - 15811100-7
Кількість
11500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Хліб житньо-пшеничний - 15811100-7
Кількість
11500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05495259
-
Контактна особа:
Шуригін Максим Анатолійович 380665023279 05495259@mail.gov.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ СИМОНА ПЕТЛЮРИ, будинок 17
Початкова пропозиція
482 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
482 770.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0