-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний - 15811100-7, хліб житньо-пшеничний - 15811100-7
Оголошено тендер
620 000.00
UAH
Номер:
28532b96a49743f7a4732e97b37f838e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-28-000396-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
620 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб пшеничний - 15811100-7, хліб житньо-пшеничний - 15811100-7
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.02.2022 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума620 000.00 UAH