-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
НК 024:2019: 35687 Інфузійний насос загального призначення, програмований
Тендер Prozorro UA-2022-02-28-000090-a
Торги не відбулися
870 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 350.00 UAH
Номер:
04625083fdf149c78245f82f9f7be5ca
Внутрішній номер закупівлі:
14302000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-28-000090-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Побєди, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Бондар +380667115207 lokod-yurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
870 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 350.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2022 09:10 - 06.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2022 09:10 - 16.03.2022 10:00
Аукціон:
з 17.03.2022 15:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НК 024:2019: 35687 Інфузійний насос загального призначення, програмований
×
-
НК 024:2019:
35687 Інфузійний насос загального призначення, програмований
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.05.2022