-
Відкриті торги
-
КЕП
НК 024:2019: 35687 Інфузійний насос загального призначення, програмований
Оголошено тендер
870 000.00
UAH
Номер:
5705cac1ec4047bd9beeb7ea36dee266
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-28-000137-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Побєди, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Побєди, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
870 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НК 024:2019: 35687 Інфузійний насос загального призначення, програмований
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Дата опублікування:
28.02.2022 09:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума870 000.00 UAH