-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з проведення лабораторних досліджень (Бактеріологічні дослідження)
Тендер Prozorro UA-2022-02-28-000025-c
Торги не відбулися
307 516.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 537.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 537.58 UAH
Номер:
d60c61ccfaf9457e984d88b3f170b412
Внутрішній номер закупівлі:
14301928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-28-000025-c
Замовник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козарецька Ольга Станіславівна +380990512177 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
307 516.70 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 537.58 UAH
Період уточнення:
28.02.2022 08:41 - 06.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2022 08:41 - 16.03.2022 08:46
Аукціон:
з 17.03.2022 11:31
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бактеріологічний контроль стерильності перев’язувального, шовного матеріалу, білизни, виробів з гуми
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічний контроль стерильності хірургічного та іншого інструментарію
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічний контроль стерильності рук хірургів та операційного поля
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження об’єктів внутрішнього середовища ЛПЗ методом змивів на коагулазопозитивні стафілококи
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження об’єктів внутрішнього середовища ЛПЗ методом змивів на ентерококи
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження об’єктів внутрішнього середовища ЛПЗ методом змивів на стрептококи
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження об’єктів внутрішнього середовища ЛПЗ методом змивів на ентеробактерії
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження об’єктів внутрішнього середовища ЛПЗ методом змивів на неферментуючі грамнегативні бактерії
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження об’єктів внутрішнього середовища ЛПЗ методом змивів на гриби роду кандида
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Профілактичне бактеріологічне дослідження на виявлення носійства збудників кишкових інфекцій без відбору матеріалу
Кількість
260 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Визначення чутливості до антибіотиків ентеробактерій
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Профілактичне бактеріологічне дослідження на патогенний стафілокок без відбору матеріалу
Кількість
1200 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Виначення чутливості до антибіотиків стафілококу
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження мазку з зіву на мікрофлору та чутливість до антибіотиків
Кількість
30 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження виділень статевих органів на мікрофлору та чутливість до антибіотиків
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження сечі на мікрофлору та чутливість до антибіотиків
Кількість
1800 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження крові на стерильність та чутливість до антибіотиків
Кількість
40 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження виділень з ран, випотів, ексудатів, трансудатів
Кількість
50 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження на гриби роду Кандида та чутливість до антимікотиків
Кількість
100 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Бактеріологічне дослідження спино-мозкової рідини на менінгокок та збудники гнійних бактеріальних менінгітів
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Дослідження на виявлення нуклеїнової кислоти коронавірусу COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР)
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2022