-
Відкриті торги
-
КЕП
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з проведення лабораторних досліджень (Бактеріологічні дослідження)
Оголошено тендер
307 516.70
UAH
Номер:
f44a56a51d494b53ab18d8be6b90ef1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-28-000057-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
307 516.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з проведення лабораторних досліджень (Бактеріологічні дослідження)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.02.2022 08:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума307 516.70 UAH