-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2022-02-26-000107-a
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло (5300 кг)
Торги не відбулися
1 325 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 625.00 UAH
Номер:
e435038a5d8942bb9b187a700c5c2f29
Внутрішній номер закупівлі:
14301134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-26-000107-a
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 325 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 625.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2022 13:50 - 04.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2022 13:50 - 14.03.2022 00:00
Аукціон:
з 14.03.2022 15:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Кількість
5300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації