-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Оголошено тендер
1 325 000.00
UAH
Номер:
7f1d7f7a9f614baca0986f54b20bddf7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-26-000116-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Примітки:
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло (5300кг)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.02.2022 13:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Кількість
5300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 325 000.00 UAH