• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Зернові культури та картопля

Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників зазначено у прикріпленому файлі.

Торги не відбулися

625 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 125.00 UAH
Номер: fe1b52e7e0f44fbcaa9ca51153176246
Внутрішній номер закупівлі: 14301006
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-26-000030-c   
Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
Контактна особа: Гуцуляк Марина Володимирівна 380575741218 uoms_barv@ukr.net http://www.barvinkove-rvo.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 625 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 125.00 UAH
Період уточнення: 26.02.2022 11:00 - 04.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.02.2022 11:00 - 14.03.2022 00:00
Аукціон: з 14.03.2022 12:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зернові культури та картопля
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 32500 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, згідно Додатку 2 до Договору На карті