-
Відкриті торги
-
КЕП
Зернові культури та картопля
Оголошено тендер
625 000.00
UAH
Номер:
fdc5ccef84b4410eaf0fdd2ffcb967e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-26-000017-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978259
-
Адреса:
64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, вул.Центральна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978259
-
Адреса:
64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, вул.Центральна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
625 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зернові культури та картопля
Примітки:
Річний план закупівель на 2022 рік
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.02.2022 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума625 000.00 UAH