• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Мясо (стегенця курячі охолоджені, філе куряче охолоджене, печінка яловича заморожена, яловичина свіжа чи охолоджена( вищий гатунок))

Очікувана вартість на потребу 2022 року. Обсяги товару можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків та потреб замовника. Підстава для використання переговорної процедури: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

Завершена

548 000.00 UAH з ПДВ
Номер: cf09a7bafb96490e9c50b6f24c1bdb59
Внутрішній номер закупівлі: 14285683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-23-003096-c   
Замовник: КЗ " Миколаївський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради
Контактна особа: Бабієнко Олена Геннадіївна +380666546470 priutdet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Замовником було оголошено процедури Закупівлі за номерами ідентифікатору закупівлі із системи Prozorro UA-2022-01-21-003111-c та UA-2022-02-07-010705-b, які були відмінені на підставі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій..
Очікувана вартість: 548 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Печінка яловича заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1100 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54031, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Новобузька,97 На карті
Яловичина свіжа чи охолоджена( вищий ґатунок)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2316 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54031, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Новобузька,97 На карті
Стегенця курячі охолоджені
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 576 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54031, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Новобузька,97 На карті
Філе куряче охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 576 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54031, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Новобузька,97 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " Промагротрейд"

Оскарження: 23.02.2022 16:51 - 06.03.2022 00:00
Ціна пропозиції 548 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2022 16:51
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 189ff87941bc4d52928d30735d1bace0
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-23-003096-c-c1
Постачальник: ТОВ " Промагротрейд"
Номер договору: 35
Сума договору: 547 996.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 456 663.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Печінка яловича заморожена: 65.00000 UAH без ПДВ
Яловичина свіжа чи охолоджена( вищий ґатунок): 156.00000 UAH без ПДВ
Стегенця курячі охолоджені: 75.00000 UAH без ПДВ
Філе куряче охолоджене: 125.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.03.2022 03:00 - 23.09.2022 03:00
Дата підписання: 09.03.2022 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
Договор № 35 ( мясо).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Промагротрейд Дод. угода № 1 до Договору №35 (М'ясо )....
p7s
sign.p7s