-
Переговорна процедура
-
КЕП
Мясо (стегенця курячі охолоджені, філе куряче охолоджене, печінка яловича заморожена, яловичина свіжа чи охолоджена( вищий гатунок))
Оголошено тендер
548 000.00
UAH
Номер:
b09f4bb8dad742cc8589d99870367bf3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-23-002254-c
Тип процедури:
Переговорна процедура
Закупівельник:
Комунальний заклад " Миколаївський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23088322
-
Адреса:
54031, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Новобузька,97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад " Миколаївський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23088322
-
Адреса:
54031, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Новобузька,97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
548 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мясо (стегенця курячі охолоджені, філе куряче охолоджене, печінка яловича заморожена, яловичина свіжа чи охолоджена( вищий гатунок))
Примітки:
Очікувана вартість на потребу 2022 року. Обсяги товару можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків та потреб замовника.
Підстава для використання переговорної процедури: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.02.2022 14:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Печінка яловича заморожена
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Яловичина свіжа чи охолоджена( вищий ґатунок)
Кількість
2316 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Стегенця курячі охолоджені
Кількість
576 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Філе куряче охолоджене
Кількість
576 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума548 000.00 UAH