-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автогідропідйомник АТ 18 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2022-02-23-011047-a
Торги не відбулися
2 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 500.00 UAH
Номер:
3337278e6fe74878a9c447cabf3f4717
Внутрішній номер закупівлі:
14284316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-23-011047-a
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулак Ірина Романівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 500.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2022 16:17 - 01.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2022 16:17 - 11.03.2022 13:00
Аукціон:
з 14.03.2022 11:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автогідропідйомник АТ 18 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.06.2022