-
Відкриті торги
-
КЕП
Автогідропідйомник АТ 18 (або еквівалент)
Оголошено тендер
2 350 000.00
UAH
Номер:
2d3aca8466e84c48bde5a435b491cd25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-23-003016-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автогідропідйомник АТ 18 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.02.2022 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 350 000.00 UAH