-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2022-02-23-004134-b
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Торги не відбулися
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Номер:
c010bcc19d274f6fbcf87cc14a20612b
Внутрішній номер закупівлі:
14279741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-23-004134-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2022 14:46 - 01.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2022 14:46 - 11.03.2022 00:00
Аукціон:
з 11.03.2022 12:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються щомісячно, з урахуванням п. 4.3 Договору, шляхом оплати Замовником акту здавання-приймання наданих послуг Виконавця після затвердження Замовником звіту (п. 5.5 Договору) і підписання Сторонами акту здавання-приймання наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Кількість
60 послуга
Період постачання
до 31.07.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, б.75
На карті