• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах

Оголошено тендер

1 800 000.00 UAH
Номер: 06f913d405524f43a422b88213f6a20a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-23-004029-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.02.2022 14:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Сума1 800 000.00 UAH