-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-02-23-001048-a
Торги не відбулися
298 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 494.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 494.00 UAH
Номер:
9e6fa0e4137a4070bb06a235cb269787
Внутрішній номер закупівлі:
14266840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-23-001048-a
Замовник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Барановська +380968787314 bcrv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
298 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 494.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 964.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2022 09:25 - 01.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2022 09:25 - 11.03.2022 09:17
Аукціон:
з 14.03.2022 11:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у цьому Договорі, протягом 10 (десяти) робочих днів з дня підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної, а у випадку затримки з фінансуванням Покупця – протягом поточного бюджетного періоду.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
(Автомобільний бензин А-92 (бланки дозволів (талони))
Кількість
4200 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизельне паливо
(Дизельне паливо (бланки дозволів (талони))
Кількість
4100 літр
Період постачання
до 31.12.2022