• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо

Оголошено тендер

298 800.00 UAH
Номер: cd595f476d74446cbc579cfc56b08834
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-23-000832-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
Замовник: 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
Очікувана вартість: 298 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин та дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 23.02.2022 09:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума298 800.00 UAH