• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Картопля, картопля молода, горох сушений, квасоля сушена

Торги не відбулися

398 630.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 993.15 UAH
Номер: 8db972c736f34d1ea8abc4ac02745ae0
Внутрішній номер закупівлі: 14254949
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-22-009920-b   
Замовник: Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
Контактна особа: Снігова Інна Андріївна +380553921690 pansionat63@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 398 630.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 993.15 UAH
Період уточнення: 22.02.2022 14:23 - 28.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2022 14:23 - 10.03.2022 00:00
Аукціон: з 10.03.2022 15:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 20400 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська, 103-А На карті
Картопля молода
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 6630 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська, 103-А На карті
Горох сушений
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 380 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська, 103-А На карті
Квасоля сушена
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 250 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська, 103-А На карті