-
Відкриті торги
-
КЕП
Картопля, картопля молода, горох сушений, квасоля сушена
Оголошено тендер
398 630.00
UAH
Номер:
527202b1e3314504b6e14960092107b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-22-001702-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752404
-
Адреса:
75600, Україна, Херсонська область, Гола Пристань, Чорноморська, 103А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752404
-
Адреса:
75600, Україна, Херсонська область, Гола Пристань, Чорноморська, 103А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
398 630.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картопля, картопля молода, горох сушений, квасоля сушена
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03212000-0 Картопля та сушені овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.02.2022 13:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Картопля
Кількість
20400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Картопля молода
Кількість
6630 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Горох сушений
Кількість
380 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Квасоля сушена
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума398 630.00 UAH