-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15550000-8 Молочні продукти різні
Тендер Prozorro UA-2022-02-22-006357-b
Торги не відбулися
228 352.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 141.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 141.76 UAH
Номер:
a85c19eb8d0c4b69ab78197ebc1806c7
Внутрішній номер закупівлі:
14249933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-22-006357-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993629
-
Адреса:
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Жидецька +380966797147 yana260493@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
228 352.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 141.76 UAH
Період уточнення:
22.02.2022 11:59 - 28.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2022 11:59 - 10.03.2022 16:30
Аукціон:
11.03.2022 12:35 - 11.03.2022 12:58
Період кваліфікації:
з 11.03.2022 12:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кефір 2,5%
Кількість
1670 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів 5
На карті
Ряжанка 2,5%
Кількість
455 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів 5
На карті
Йогурт 2,5%
Кількість
1801 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів 5
На карті
Інформація про скасування
Номер:
22997a548a1e41e893caed036d21e360
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Встановлено обставини непереборної сили - військова агресія Російської Федерації проти України,, що стала підставою введення воєнного стану в Україні.
Період оскарження:
14.06.2022 09:12 - 25.06.2022 00:00
Дата опублікування:
14.06.2022 09:12
Дата виконання:
14.06.2022 09:12
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
148 079.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
148 079.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
ФОП "ЯЦЕНКО ОКСАНА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2788220367
-
Контактна особа:
Оксана Яценко +380631897992 oksanaya0503@ukr.net
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ , будинок 42, квартира 6
Початкова пропозиція
228 352.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 352.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0