-
Відкриті торги
-
КЕП
15550000-8 Молочні продукти різні
Оголошено тендер
228 352.00
UAH
Номер:
16ba4e7465c9411a8630029be49c53c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-22-004237-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993629
-
Адреса:
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993629
-
Адреса:
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
228 352.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15550000-8 Молочні продукти різні
Примітки:
15550000-8 Молочні продукти різні
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.02.2022 10:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума228 352.00 UAH