-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-22-000972-a
Торги не відбулися
4 949 012.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 746.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 746.00 UAH
Номер:
2b00e09336f34107a41c08d186425f64
Внутрішній номер закупівлі:
14247607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-22-000972-a
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидоренко Інга Степанівна +380312643762 Inga.Pidgorodetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 949 012.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 746.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2022 11:25 - 28.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2022 11:25 - 10.03.2022 16:00
Аукціон:
з 11.03.2022 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1400000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГО ХОЛД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43524008
-
Контактна особа:
Андрій Савчук +380969346398 office@energo-hold.com
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Іоанна Павла ІІ, будинок 7, офіс 4
Початкова пропозиція
4 690 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 690 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
80
Скарги
0