• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

4 949 012.60 UAH
Номер: 7042a54345254257ab6f14bf034dd9aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-22-000842-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Замовник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 4 949 012.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 22.02.2022 11:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1400000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 949 012.60 UAH